Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBTPAPBZ60C0
Kod producenta: EAP673
Stan magazynowy: 0 szt.
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 5400 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 2.5G RJ-45
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+)
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: Izolacja klientów sieci bezprzewodowej
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA3-Enterprise/ENT
Antena: Wewnętrzna
Wymiary [G x S x W] (mm): 42,6 x 86 x 143
Informacje dodatkowe: Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Moc wyjściowa: CE: <20dBm (2,4G, EIRP), <23dBm (5G, band1&2, EIRP), <30dBm (5G, band3)
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 2 x 4 dBi (2.4GHz), 4 x 5 dBi (5GHz)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 851 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 5400 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE: <20dBm (2,4G, EIRP), <23dBm (5G, band1&2, EIRP), <30dBm (5G, band3) |
| Bezpieczeństwo: | WPA3-Enterprise/ENT |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 2 x 4 dBi (2.4GHz), 4 x 5 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Izolacja klientów sieci bezprzewodowej |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 2.5G RJ-45 |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 42,6 x 86 x 143 |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikaty: CE, FCC, RoHS |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.