Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTPLACC0003
Kod producenta: CPE210
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6935364071677
Architektura procesora: MIPS 74Kc
Diody LED: Status
Umieszczenie: Pręt
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Automatyczny wybór kanału: Tak
Ilość sztuk: 1
Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): Passive PoE
MIMO: Tak
6 GHz: Nie
Wysokość opakowania: 106 mm
Polaryzacja: Podwójna polaryzacja
Głębokość opakowania: 270 mm
Pasmo częstotliwości: 2.4 - 2.483 GHz
Waga wraz z opakowaniem: 760 g
Rodzaj kierunku anteny: Kierunkowa
Szerokość opakowania: 132 mm
Stopień ochrony IP: IPX5
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Izolacja bezprzewodowa: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Typ anteny: Wewnętrzny
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Transmisja SSID włączona/wyłączona,Transmisja SSID
Przewody: Prąd przemienny
Zestaw do montażu: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Zakres temperatur (eksploatacja): -30 - 70 °C
5 GHz: Nie
Przeznaczenie: Pręt
2,4 GHz: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Obsługa PoE: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Obsługa sieci VLAN: Tak
Model procesora: Qualcomm Atheros
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Taktowanie procesora: 560 MHz
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Głębokość produktu: 79 mm
Poziom wzmocnienia anteny (max): 9 dBi
Szerokość produktu: 224 mm
Procesor wbudowany: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 64 MB
Wysokość produktu: 60 mm
Wielkość pamięci flash: 8 MB
Kolor produktu: Biały
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Certyfikaty: CE/FCC/UL/IC/GS/PSB/C-tick/SAA/S-Mark/KC-mark CE, FCC, RoHS
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n
Przycisk reset: Tak
Ostrzeżenia: Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Auto Bezprzewodowy System Dystrybucji (WDS): Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: AES,WPA,WPA2-PSK,WPA-PSK,WPA2,TKIP
Funkcje zarządzania: Pharos Control
Prąd wyjściowy: 0,25 A
IGMP snooping: Tak
Napięcie operacyjne: 24 V
Dynamiczny wybór częstotliwości (DFS): Tak
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Automatyczne skanowanie kanałów: Tak
Maksymalny zakres zewnętrzny: 5000 m
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 201 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | CE/FCC/UL/IC/GS/PSB/C-tick/SAA/S-Mark/KC-mark CE, FCC, RoHS |
| 5 GHz: | Nie |
| 2,4 GHz: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 - 2.483 GHz |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 300 Mbit/s |
| Automatyczny wybór kanału: | Tak |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Maksymalny zakres zewnętrzny: | 5000 m |
| Automatyczne skanowanie kanałów: | Tak |
| Dynamiczny wybór częstotliwości (DFS): | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Diody LED: | Status |
| Przycisk reset: | Tak |
| Umieszczenie: | Pręt |
| Stopień ochrony IP: | IPX5 |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy: | 0,25 A |
| Napięcie operacyjne: | 24 V |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Szerokość produktu: | 224 mm |
| Głębokość produktu: | 79 mm |
| Wysokość produktu: | 60 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | AES,WPA,WPA2-PSK,WPA-PSK,WPA2,TKIP |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| IGMP snooping: | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Funkcje zarządzania: | Pharos Control |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -30 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Taktowanie procesora: | 560 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 64 MB |
| Wielkość pamięci flash: | 8 MB |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Architektura procesora: | MIPS 74Kc |
| Model procesora: | Qualcomm Atheros |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 9 dBi |
| Polaryzacja: | Podwójna polaryzacja |
| Rodzaj kierunku anteny: | Kierunkowa |
| Izolacja bezprzewodowa: | Tak |
| 6 GHz: | Nie |
| Przeznaczenie: | Pręt |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): | Passive PoE |
| Auto Bezprzewodowy System Dystrybucji (WDS): | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Transmisja SSID włączona/wyłączona,Transmisja SSID |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 106 mm |
| Głębokość opakowania: | 270 mm |
| Szerokość opakowania: | 132 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 760 g |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Ostrzeżenia: | Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.