Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILRUIACC0033
Kod producenta: RG-RAP2266
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6971693278189
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Przeznaczenie: Sufit
Prąd wejściowy: 2 A
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Maksymalny zasięg wewnątrz pomieszczeń: 150 m
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Zakres napięcia DC: 12 V
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
6 GHz: Nie
Głębokość produktu: 220 mm
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Szerokość produktu: 220 mm
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Wysokość produktu: 52,6 mm
Metoda rozszerzenia obrazu: OFDMA
Waga produktu: 550 g
Pobór mocy (max): 18 W
Kolor produktu: Biały
Syslog: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 2976 Mbit/s
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 2402 Mbit/s
5 GHz: Tak
2,4 GHz: Tak
Ilość wsparć SSID: 8
Obsługa PoE: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 574 Mbit/s
Obsługa sieci VLAN: Tak
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5,15 dBi
Ilość anten: 5
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WMM,WPA-PSK,WPA2-PSK
Diody LED: Tak
MIMO: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Typ anteny: Wewnętrzny
Zakres wilgotności względnej: 5 - 95%
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 905 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalny zasięg wewnątrz pomieszczeń: | 150 m |
| 6 GHz: | Nie |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac |
| 2,4 GHz: | Tak |
| 5 GHz: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Metoda rozszerzenia obrazu: | OFDMA |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 2976 Mbit/s |
| MIMO: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 574 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| Przycisk reset: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Diody LED: | Tak |
| Przeznaczenie: | Sufit |
| Zakres napięcia DC: | 12 V |
| Prąd wejściowy: | 2 A |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Pobór mocy (max): | 18 W |
| Szerokość produktu: | 220 mm |
| Wysokość produktu: | 52,6 mm |
| Głębokość produktu: | 220 mm |
| Waga produktu: | 550 g |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WMM,WPA-PSK,WPA2-PSK |
| Ilość wsparć SSID: | 8 |
| Syslog: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Rodzaj kierunku anteny: | Antena dookólna |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5,15 dBi |
| Ilość anten: | 5 |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.