Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILMEUACC0010
Kod producenta: Halo H60X(2-pack)
Stan magazynowy: 22 szt.
Kod EAN: 6957939001285
Ethernet WAN: Tak
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 1201 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1500 Mbit/s
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11ac
Przycisk reset: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Zabezpieczenie firewall: SPI Firewall
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA3,WPA-PSK,WPA2-PSK
Diody LED: Tak
MIMO: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Zasilacz sieciowy: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Typ anteny: Wewnętrzny
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Kabel Ethernet: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Ostrzeżenia: Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
BeamForming: Tak
Głębokość produktu: 88 mm
Maksymalny zasięg: 350 m2
Szerokość produktu: 88 mm
Liczba urządzeń w zestawie: 2 szt.
Wysokość produktu: 88 mm
Kolor produktu: Biały
Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): Tak
Typ produktu: System siatki
Dynamiczny adres IP: Tak
Kabel sieciowy: Tak
Stałe IP: Tak
Kontrola rodzicielska: Tak
Technologia Inteligent mesh: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 288 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA3,WPA-PSK,WPA2-PSK |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11ac |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 1500 Mbit/s |
| Kabel sieciowy: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 1201 Mbit/s |
| Dynamiczny adres IP: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Stałe IP: | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Ethernet WAN: | Tak |
| BeamForming: | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI Firewall |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Maksymalny zasięg: | 350 m2 |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Przycisk reset: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Diody LED: | Tak |
| Typ produktu: | System siatki |
| Szerokość produktu: | 88 mm |
| Wysokość produktu: | 88 mm |
| Głębokość produktu: | 88 mm |
| Liczba urządzeń w zestawie: | 2 szt. |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Kabel Ethernet: | Tak |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.