Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILTPLACC0053
Kod producenta: TL-WA801N
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 6935364052461
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 300 Mbit/s
Przeznaczenie: Podłoga, Stół
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Ilość anten: 2
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,10 Mbit/s
Protokoły zarządzające: SNMP
Głębokość produktu: 129,5 mm
Serwer DHCP: Tak
Szerokość produktu: 181,6 mm
Klient DHCP: Tak
Wysokość produktu: 36,2 mm
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n
Kolor produktu: Biały
Przycisk WPS: Tak
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2,WPA,WPA2-PSK,WPA-PSK
Prąd wyjściowy: 0,6 A
Napięcie operacyjne: 9 V
Napięcie wejściowe AC: 9 V
Wbudowany wyłącznik: Tak
Ostrzeżenia: Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Maksymalny zasięg działania: 30 m
Rodzaj opakowania: Pudełko
Auto Bezprzewodowy System Dystrybucji (WDS): Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Moc nadawcza (CE): 15 dBm
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Moc nadawcza (FCC): 20 dBm
Certyfikaty zgodności: Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS
Prąd wejściowy: 0.6 A
Umieszczenie: Stół
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Adapter PoE w zestawie: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
6 GHz: Nie
Wysokość opakowania: 70 mm
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Głębokość opakowania: 223 mm
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Waga wraz z opakowaniem: 560 g
Izolacja bezprzewodowa: Tak
Szerokość opakowania: 310 mm
Czułość odbiorcy: 11g 6Mbps: -90dBm 11g 54Mbps: -77dBm 11n HT20 MC7: -73dBm 11n HT40 MC7: -70dBm
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Multiple SSIDs
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Typ anteny: Zewnętrzny
5 GHz: Nie
Przewody: LAN (RJ-45)
2,4 GHz: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS,Federalna Komisja Łączności (FCC)
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Obsługa PoE: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 98 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Czułość odbiorcy: | 11g 6Mbps: -90dBm 11g 54Mbps: -77dBm 11n HT20 MC7: -73dBm 11n HT40 MC7: -70dBm |
| Certyfikaty: | CE, FCC, RoHS |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n |
| 5 GHz: | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,10 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 300 Mbit/s |
| Moc nadawcza (FCC): | 20 dBm |
| Moc nadawcza (CE): | 15 dBm |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Przycisk reset: | Tak |
| Umieszczenie: | Stół |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 9 V |
| Prąd wejściowy: | 0.6 A |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Głębokość produktu: | 129,5 mm |
| Szerokość produktu: | 181,6 mm |
| Wysokość produktu: | 36,2 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2,WPA,WPA2-PSK,WPA-PSK |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Wysokość opakowania: | 70 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 560 g |
| Głębokość opakowania: | 223 mm |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Szerokość opakowania: | 310 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Ilość anten: | 2 |
| Rodzaj kierunku anteny: | Antena dookólna |
| Izolacja bezprzewodowa: | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| 6 GHz: | Nie |
| Przeznaczenie: | Podłoga, Stół |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Napięcie operacyjne: | 9 V |
| Prąd wyjściowy: | 0,6 A |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Multiple SSIDs |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Auto Bezprzewodowy System Dystrybucji (WDS): | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Adapter PoE w zestawie: | Tak |
| Protokoły zarządzające: | SNMP |
| Maksymalny zasięg działania: | 30 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS,Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Certyfikaty zgodności: | Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS |
| Ostrzeżenia: | Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.