Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SEIOAPBZ5020
Kod producenta: W36AP
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932392828198
Gwarancja producenta: 36
Port PoE: Nie
Zysk anteny bezprzewodowej: 4dBi (2.4GHz), 4dBi (5GHz)
Tryb pracy: Client + Access Point / Tryb karty WiFi + Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 2x 10M/100M/1G RJ-45
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz
Ilość portów LAN: 2
Dodatkowe funkcje urządzenia: Kontrola dostępu
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 86 x 86 x 32
Informacje dodatkowe: Power supply mode: IEEE 802.3af
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 209 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe do 3,46 Gb/s, częstotliwość 5 GHz |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2 |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 4dBi (2.4GHz), 4dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Client + Access Point / Tryb karty WiFi + Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Kontrola dostępu |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 86 x 86 x 32 |
| Informacje dodatkowe: | Power supply mode: IEEE 802.3af |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.