Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTDAROU0049
Kod producenta: O6
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849429206
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): -20 - 55 °C
Przeznaczenie: Ściana
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Funkcje anteny: Zintegrowana antena
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Prąd wejściowy: 0.5 A
Głębokość produktu: 67,5 mm
Moc nadajnika: 1 dBmW
Szerokość produktu: 94,9 mm
Umieszczenie: Ściana
Wysokość produktu: 270 mm
Maksymalne zużycie mocy: 9 W
Kolor produktu: Biały
Pasmo częstotliwości: 5 GHz
Certyfikaty: FCC/CE/RoHS
Wewnętrzny: Nie
Stopień ochrony IP: IP67
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Pobór mocy (max): 9 W
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 433 Mbit/s
5 GHz: Tak
2,4 GHz: Tak
Obsługa PoE: Tak
Poziom wzmocnienia anteny (max): 16 dBi
Zakres częstotliwości: 35 Mhz
Ilość anten: 1
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac
Przycisk reset: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP,WPA-PSK,128-bit WEP,WPA,WPA2-PSK,WPA2
Napięcie wejściowe AC: 24 V
Diody LED: Status
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 433 Mbit/s
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 215 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | FCC/CE/RoHS |
| Pasmo częstotliwości: | 5 GHz |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Zakres częstotliwości: | 35 Mhz |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| Moc nadajnika: | 1 dBmW |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 433 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac |
| 5 GHz: | Tak |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: | 433 Mbit/s |
| Diody LED: | Status |
| Przycisk reset: | Tak |
| Wewnętrzny: | Nie |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Umieszczenie: | Ściana |
| Maksymalne zużycie mocy: | 9 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 24 V |
| Prąd wejściowy: | 0.5 A |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Wysokość produktu: | 270 mm |
| Głębokość produktu: | 67,5 mm |
| Szerokość produktu: | 94,9 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 64-bit WEP,WPA-PSK,128-bit WEP,WPA,WPA2-PSK,WPA2 |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -20 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość anten: | 1 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 16 dBi |
| Funkcje anteny: | Zintegrowana antena |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Pobór mocy (max): | 9 W |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.