Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: SBMYRUBZ6000
Kod producenta: MR70X
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 6957939000509
Strona o towarze: https://www.mercusys.com/pl/product/details/mr70x
Wymiary [G x S x W] (mm): 157,2 x 175,6 x 45
Producent: Mercusys
Opis ogólny: Router bezprzewodowy Mercusys MR70X AX1800 3xLAN 1xWAN
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Informacje dodatkowe: Anteny: 4 zintegrowane z urządzeniem anteny dookólne o zysku 5 dBi
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Routery bezprzewodowe
Cechy: AX1800;1Gb LAN
Baza SCIP: Nie
Moc wyjściowa: 2,4 GHz < 20 dBm (EIRP), 5 GHz < 23 dBm (EIRP)
Port PoE: Nie
Zysk anteny bezprzewodowej: 5 dBi
Tryb pracy: Router / Bramka internetowa
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1800 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11ax
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 3
Dodatkowe funkcje urządzenia: Wiązanie adresów IP i MAC
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA3
Antena: Zewnętrzna - 4 szt.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 196 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ax |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1800 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 2,4 GHz < 20 dBm (EIRP), 5 GHz < 23 dBm (EIRP) |
| Bezpieczeństwo: | WPA3 |
| Antena: | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 5 dBi |
| Tryb pracy: | Router / Bramka internetowa |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Wiązanie adresów IP i MAC |
| Ilość portów LAN: | 3 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 157,2 x 175,6 x 45 |
| Informacje dodatkowe: | Anteny: 4 zintegrowane z urządzeniem anteny dookólne o zysku 5 dBi |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.