Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: BUMIZKBA0070
Kod producenta: 306-7ZP7C11-CE0
Stan magazynowy: 56 szt.
Kod EAN: 4719072972196
Natężenia zasilacza: +5V (A) 22, +3,3V (A) 22, +12V (A) 83,5, - 12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 3
Zabezpieczenia: UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: FDD
Średnica wentylatora: 130 mm
Standard zasilacza: ATX
Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Zasilacz modularny
Maksymalna moc zasilacza: 1000 W
Informacje dodatkowe: Input Voltage Range 100-240V / 50~60Hz
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 984 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 1000 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 90% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 130 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V (A) 22, +3,3V (A) 22, +12V (A) 83,5, - 12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 3 |
| Wtyczka zasilania: | FDD |
| Modularność: | Zasilacz modularny |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 150 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Input Voltage Range 100-240V / 50~60Hz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.