Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: BUCIZKBA0650
Kod producenta: BDF-400S
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 4710713231252
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 400 W
Informacje dodatkowe: P.F. : >0,9
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Certyfikat: RoHS
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 161.60
Cechy: 400W;80+Bronze
Baza SCIP: Nie
Strona o towarze: http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-proton/bdf-400s.html
Natężenia zasilacza: +5V: 18A, +3,3V: 18A, +12 V1: 33,36A, -12V: 0,3A +5VSB: 2,5A, +5V&+3,3V:90W
Złącza zasilacza: Na stałe: 4xSATA, 2xMOLEX, 1x4PIN 12V, 1x6PIN PCIe
Zabezpieczenia: AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora)
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 87
Wtyczka zasilania: ATX 24pin
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 3.00
Sprawność: 85% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: Chieftec
PFC: Aktywne
Opis ogólny: Zasilacz Chieftec BDF-400S 400W ATX 120mm Spraw >85%
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 287 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cechy: | 400W;80+Bronze |
| Stan magazynu Wrocław: | 3.00 |
| Cena netto: | 161.60 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-proton/bdf-400s.html |
| Maksymalna moc zasilacza: | 400 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 85% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora) |
| Certyfikat: | RoHS |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opakowanie: | BOX |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Informacje dodatkowe: | P.F. : >0,9 |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 18A, +3,3V: 18A, +12 V1: 33,36A, -12V: 0,3A +5VSB: 2,5A, +5V&+3,3V:90W |
| Wtyczka zasilania: | ATX 24pin |
| Złącza zasilacza: | Na stałe: 4xSATA, 2xMOLEX, 1x4PIN 12V, 1x6PIN PCIe |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 87 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | P.F. : >0,9 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-proton/bdf-400s.html |
| Certyfikat: | RoHS |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 85% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Wtyczka zasilania: | ATX 24pin |
| Maksymalna moc zasilacza: | 400 W |
| Producent: | Chieftec |
| Zabezpieczenia: | AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora) |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec BDF-400S 400W ATX 120mm Spraw >85% |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 18A, +3,3V: 18A, +12 V1: 33,36A, -12V: 0,3A +5VSB: 2,5A, +5V&+3,3V:90W |
| Złącza zasilacza: | Na stałe: 4xSATA, 2xMOLEX, 1x4PIN 12V, 1x6PIN PCIe |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 87 |
| Producent: | Chieftec |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec BDF-400S 400W ATX 120mm Spraw >85% |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.