Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUGBZKBA00B0
Kod producenta: GP-P850GM
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719331551865
Złącza zasilacza: 4 Pin Floppy x 1 : 100mm
Zabezpieczenia: OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 160 x 86
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: GIGABYTE
PFC: Aktywne
Opis ogólny: Zasilacz Gigabyte GP-P850GM 850W 120mm 80+Gold
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 60
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Modularność: modularny
Maksymalna moc zasilacza: 850 W
Informacje dodatkowe: Hold Up Time: > 16m sec at full load (115V)
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Cechy: 850W;80+ Gold
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 506 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 850 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 90% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Modularność: | modularny |
| Złącza zasilacza: | 4 Pin Floppy x 1 : 100mm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 160 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Hold Up Time: > 16m sec at full load (115V) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.