Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: BUMDZKBA0270
Kod producenta: ZAS-MC-B88-700-ATX-FC
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 5903560980230
Złącza zasilacza: 4-pin (ODD-Slim) : 0
Zabezpieczenia: SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86
Waga (kg): 1.900
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Sprawność: 88% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Brak
Maksymalna moc zasilacza: 700 W
Informacje dodatkowe: Przetwornica DC-DC,Kondensatory japońskie 105C
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: P8(4+4) Pin - 65 cm
Certyfikat: 80 PLUS Bronze
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 329 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 700 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 88% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| Certyfikat: | 80 PLUS Bronze |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Modularność: | Brak |
| Złącza zasilacza: | 4-pin (ODD-Slim) : 0 |
| Długość kabli: | P8(4+4) Pin - 65 cm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 1.900 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Przetwornica DC-DC,Kondensatory japońskie 105C |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.