Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BULCZKBA0020
Kod producenta: ZAS-LOGI-LC-400-ATX-PFC
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5907760600103
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: Logic Concept
PFC: Pasywne
Opis ogólny: Zasilacz
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 400 W
Informacje dodatkowe: Sprawność : 70% przy pełnym obciążeniu i nominalnym napięciu
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 74.57
Cechy: 400W
Baza SCIP: Nie
Strona o towarze: http://www.logicconcept.pl/produkty/zasilacze/logic-400/
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86mm
Wtyczka zasilania: Floppy x 1
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Sprawność: 70% pod typowym obciążeniem
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 113 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Producent: | Logic Concept |
| Cechy: | 400W |
| Opis ogólny: | Zasilacz LOGIC 400W ATX 120mm brak k. zas. |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| PFC: | Pasywne |
| Sprawność: | 70% pod typowym obciążeniem |
| Maksymalna moc zasilacza: | 400 W |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86mm |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Informacje dodatkowe: | Sprawność : 70% przy pełnym obciążeniu i nominalnym napięciu |
| Strona o towarze: | http://www.logicconcept.pl/produkty/zasilacze/logic-400/ |
| Producent: | Logic Concept |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz |
| Maksymalna moc zasilacza: | 400 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Pasywne |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 74.57 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Sprawność: | 70% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86mm |
| Informacje dodatkowe: | Sprawność : 70% przy pełnym obciążeniu i nominalnym napięciu |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Strona o towarze: | http://www.logicconcept.pl/produkty/zasilacze/logic-400/ |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.