Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BULNZKBA15F0
Kod producenta: BN335
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4260052189405
Średnica wentylatora: 135 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Zasilacz modularny
Maksymalna moc zasilacza: 1000 W
Informacje dodatkowe: Wentylator Silent Wings (135mm)
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Certyfikat: 80 PLUS Titanium
Natężenia zasilacza: +12V4 (A): 35, -12V (A): 0,5, +5Vsb (A): 3
Zabezpieczenia: SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
Wymiary [G x S x W] (mm): 175 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: SATA x 12
Waga (kg): 1.970
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1445 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 1000 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Certyfikat: | 80 PLUS Titanium |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 135 mm |
| Natężenia zasilacza: | +12V4 (A): 35, -12V (A): 0,5, +5Vsb (A): 3 |
| Wtyczka zasilania: | SATA x 12 |
| Modularność: | Zasilacz modularny |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 175 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 1.970 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Wentylator Silent Wings (135mm) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.