Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: BURFZKEA0010
Kod producenta: EY7A002
Stan magazynowy: 25 szt.
Kod EAN: 5903018666112
Wtyczka zasilania: Molex 4-pin x 2
Waga (kg): 1.260
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: Bulk
Maksymalna moc zasilacza: 450 W
Informacje dodatkowe: Waga opakowania zbiorczego (brutto): 15,3 kg
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: MOLEX: 410 - 555 mm
Certyfikat: 80 PLUS
Gwarancja producenta: 36
Natężenia zasilacza: +5V (A) 15, +3.3V (A) 15, +12V (A) 35, -12V (A) 0.5, +5Vsb (A) 2,5
Zabezpieczenia: SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 140 x 87
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 237 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 450 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Certyfikat: | 80 PLUS |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V (A) 15, +3.3V (A) 15, +12V (A) 35, -12V (A) 0.5, +5Vsb (A) 2,5 |
| Wtyczka zasilania: | Molex 4-pin x 2 |
| Długość kabli: | MOLEX: 410 - 555 mm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 140 x 87 |
| Waga (kg): | 1.260 |
| Opakowanie: | Bulk |
| Informacje dodatkowe: | Waga opakowania zbiorczego (brutto): 15,3 kg |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.