Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: BUCIZKBA0870
Kod producenta: GPX-850FC
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 0753263077202
Natężenia zasilacza: +5V: 20A; +3,3V: 20A; +12V1: 70,5A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,5A
Zabezpieczenia: UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: Floppy x 1
Waga (kg): 2.400
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Maksymalna moc zasilacza: 850 W
Informacje dodatkowe: ATX12V Wersja: ATX 12V 2.53
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: 150 / 500 / 650 mm
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 522 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 850 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 20A; +3,3V: 20A; +12V1: 70,5A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,5A |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Długość kabli: | 150 / 500 / 650 mm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 2.400 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | ATX12V Wersja: ATX 12V 2.53 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.