Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUGBZKBA00K0
Kod producenta: GP-UD1300GM PG5
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719331553388
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Złącza zasilacza: 4 Pin Peripheral x 6+4-Pin floppy x 2 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2
Zabezpieczenia: OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 160 x 86
Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin
Średnica wentylatora: 140 mm
Standard zasilacza: ATX
Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Zasilacz modularny
Maksymalna moc zasilacza: 1300 W
Informacje dodatkowe: High-quality native 16-pin cable supports 600W output
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 915 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 1300 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 90% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 140 mm |
| Wtyczka zasilania: | ATX 20+4pin |
| Modularność: | Zasilacz modularny |
| Złącza zasilacza: | 4 Pin Peripheral x 6+4-Pin floppy x 2 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 160 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | High-quality native 16-pin cable supports 600W output |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.