Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BULNZKBA1360
Kod producenta: BN283
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4260052185780
Modularność: Zasilacz modularny
Maksymalna moc zasilacza: 750 W
Informacje dodatkowe: Wtyczka zasilania: P8 (CPU)x1
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: Max. długość przewodów: 115
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Maks. głośność: 21.2 dB
Natężenia zasilacza: +12V3 (A) 24, +12V4 (A) 24, -12V (A) 0.5, +5Vsb (A) 3
Zabezpieczenia: OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
Wymiary [G x S x W] (mm): 170 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: Floppy x 1
Waga (kg): 1.780
Średnica wentylatora: 135 mm
Standard zasilacza: ATX
Sprawność: 94% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 660 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 750 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 94% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 135 mm |
| Natężenia zasilacza: | +12V3 (A) 24, +12V4 (A) 24, -12V (A) 0.5, +5Vsb (A) 3 |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Modularność: | Zasilacz modularny |
| Długość kabli: | Max. długość przewodów: 115 |
| Maks. głośność: | 21.2 dB |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 170 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 1.780 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Wtyczka zasilania: P8 (CPU)x1 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.