Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BULNZKBA15A0
Kod producenta: BN328
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4260052189085
Długość kabli: 550mm
Certyfikat: 80 PLUS Bronze
Natężenia zasilacza: 5VSB/3A
Złącza zasilacza: 1xP4+4;1xP4; S-ATA x5;P-ATA x1
Zabezpieczenia: SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Sprawność: 88% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Brak
Maksymalna moc zasilacza: 650 W
Informacje dodatkowe: Temperatura pracy do (°C) 40
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 323 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 650 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 88% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Certyfikat: | 80 PLUS Bronze |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | 5VSB/3A |
| Wtyczka zasilania: | ATX 20+4pin |
| Modularność: | Brak |
| Złącza zasilacza: | 1xP4+4;1xP4; S-ATA x5;P-ATA x1 |
| Długość kabli: | 550mm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Temperatura pracy do (°C) 40 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.