Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUASZKBA0320
Kod producenta: ROG-STRIX-850G-WHITE 16-pin
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387232200
Średnica wentylatora: 135 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Maksymalna moc zasilacza: 850 W
Informacje dodatkowe: - User Manual x 1
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: Peripheral 1-to-4 Cabel x 1 (450+120+120+120mm)
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Natężenia zasilacza: Natężenie maks dla +5Vsb: 3A
Zabezpieczenia: OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
Wymiary [G x S x W] (mm): 160 x 150 x 86 mm
Wtyczka zasilania: Peripheral x 4
Waga (kg): 1.825
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 872 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 850 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 135 mm |
| Natężenia zasilacza: | Natężenie maks dla +5Vsb: 3A |
| Wtyczka zasilania: | Peripheral x 4 |
| Długość kabli: | Peripheral 1-to-4 Cabel x 1 (450+120+120+120mm) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 150 x 86 mm |
| Waga (kg): | 1.825 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | - User Manual x 1 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.