Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: SBTPAMBZ6080
Kod producenta: Deco X20 (2-pack)
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 6935364052287
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IPv6
Ilość portów WAN: 4
Dodatkowe funkcje urządzenia: Serwer DHCP
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA3-Personal/PSK
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 110 x 110 x 114
Informacje dodatkowe: - Instrukcja szybkiej instalacji
Moc wyjściowa: CE: <20 dBm (2,4GHz), <23 dBm (5GHz), FCC: <30 dBm (2,4GHz), <30 dBm (5GHz)
Port PoE: Nie
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: System Mesh
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1800 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 4x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN
Odpinana antena: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 612 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | System Mesh |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1800 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE: <20 dBm (2,4GHz), <23 dBm (5GHz), FCC: <30 dBm (2,4GHz), <30 dBm (5GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA3-Personal/PSK |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Serwer DHCP |
| Ilość portów WAN: | 4 |
| Porty wej/wyj: | 4x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 110 x 110 x 114 |
| Informacje dodatkowe: | - Instrukcja szybkiej instalacji |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.