Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILASUROU0075
Kod producenta: RT-AX59U
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081899617
Konstrukcja anteny: Wewnętrzny
Zasilacz sieciowy: Tak
Połączenie USB 3G/4G: Tak
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
DSL WAN: Nie
Typ anteny: 3x3
Gniazdo karty SIM: Nie
Przewody: LAN (RJ-45),Prąd przemienny
Ethernet WAN: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Ilość anten: 5
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Port USB: Tak
Liczba portów USB 2.0: 1
Serwer DHCP: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 3603 Mbit/s
Liczba rdzeni procesora: 4
Przekierowanie portów: Tak
Taktowanie procesora: 2000 MHz
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Przycisk WPS: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Przycisk reset: Tak
Głębokość produktu: 37,5 mm
Firewall: Tak
Szerokość produktu: 131 mm
Dostęp dla gości: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Wysokość produktu: 200 mm
Raport zdarzeń systemowych: Tak
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Waga produktu: 459 g
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Modulacja: 1024-QAM
Kolor produktu: Czarny
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-Enterprise,TLS,WPA-Enterprise,SSH,WPS
Karta gwarancyjna: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
Prąd wyjściowy: 2,5 A
Wyzwalanie portów: Tak
Napięcie operacyjne: 12 V
Funkcjonalność NAT: PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Passthrough, PPPoE relay
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, DC
Współpraca z Amazon Alexa: Tak
Napięcie wejściowe AC: 110 - 240 V
Kontrola rodzicielska: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Diody LED: Zasilanie, Status
Technologia Inteligent mesh: Tak
Statystyka bezprzewodowa: Tak
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Obsługuje VPN: - Instant Guard - VPN Client L2TP - VPN Client OVPN - VPN Client PPTP - VPN Client WireGuard - VPN Server IPSec - VPN Server OVPN - VPN Server PPTP - VPN Server WireGuard - VPN Fusion
Procesor wbudowany: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 512 MB
MIMO: Tak
Wielkość pamięci flash: 128 MB
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 399 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Funkcjonalność NAT: | PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Passthrough, PPPoE relay |
| Obsługuje VPN: | - Instant Guard - VPN Client L2TP - VPN Client OVPN - VPN Client PPTP - VPN Client WireGuard - VPN Server IPSec - VPN Server OVPN - VPN Server PPTP - VPN Server WireGuard - VPN Fusion |
| Taktowanie procesora: | 2000 MHz |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Wielkość pamięci flash: | 128 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 512 MB |
| Współpraca z Amazon Alexa: | Tak |
| Diody LED: | Zasilanie, Status |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny, DC |
| Napięcie wejściowe AC: | 110 - 240 V |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Prąd wyjściowy: | 2,5 A |
| Waga produktu: | 459 g |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2-Enterprise,TLS,WPA-Enterprise,SSH,WPS |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa: | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45),Prąd przemienny |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Modulacja: | 1024-QAM |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 3603 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Port USB: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Typ anteny: | 3x3 |
| Ilość anten: | 5 |
| Konstrukcja anteny: | Wewnętrzny |
| DSL WAN: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Połączenie USB 3G/4G: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Szerokość produktu: | 131 mm |
| Głębokość produktu: | 37,5 mm |
| Wysokość produktu: | 200 mm |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.