Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: SBTPAMBZ60J0
Kod producenta: Deco X10(2-pack)
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 4895252503173
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1500 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 2x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IGMP (Internet Group Management Protocol)
Dodatkowe funkcje urządzenia: OFDMA
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA3-Personal/PSK
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 110 x 110 x 114
Informacje dodatkowe: Certyfikaty: CE, FCC, RoHS, JPA, JRF, VCCI, NCC, BSMI
Moc wyjściowa: CE: <20 dBm (2,4 GHz), <30 dBm (5 GHz)
Port PoE: Nie
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: System Mesh
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 432 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | System Mesh |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IGMP (Internet Group Management Protocol) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1500 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE: <20 dBm (2,4 GHz), <30 dBm (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA3-Personal/PSK |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | OFDMA |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 110 x 110 x 114 |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikaty: CE, FCC, RoHS, JPA, JRF, VCCI, NCC, BSMI |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.