Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBT8AMBZ6090
Kod producenta: MX3 (3-pack)
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849425451
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IPv6
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: Klonowanie adresów MAC
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPS (Wi-Fi Protected Setup)
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 90 x 90 x 93
Informacje dodatkowe: W zestawie: 3x MeshX3, 3x zasilacz, 1x instruckja, 1x kabel Ethernet
Moc wyjściowa: CE: <20dBm(2.4GHz), <23dBm(5GHz), FCC: <30dBm(2.4GHz), <30dBm(5GHz)
Port PoE: Nie
Zysk anteny bezprzewodowej: 2 x 3 dBi
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: System Mesh
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1500 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN
Odpinana antena: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 529 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | System Mesh |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1500 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE: <20dBm(2.4GHz), <23dBm(5GHz), FCC: <30dBm(2.4GHz), <30dBm(5GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 2 x 3 dBi |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Klonowanie adresów MAC |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 90 x 90 x 93 |
| Informacje dodatkowe: | W zestawie: 3x MeshX3, 3x zasilacz, 1x instruckja, 1x kabel Ethernet |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.