Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: SBT8AMBZ6060
Kod producenta: MX21 Pro(3-pack)
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 6932849425710
Moc wyjściowa: CE: <20dBm (2.4GHz), <23dBm (5GHz), <23dBm (6GHz)
Port PoE: Nie
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: System Mesh
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 5700 Mbps = 861 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) + 2402 Mbps (6 GHz)
Porty wej/wyj: 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: L2TP
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 3
Dodatkowe funkcje urządzenia: Kontrola rodzicielska (Parental Control)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-Personal/PSK
Antena: Wewnętrzna - 7 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 105 x 105 x 220
Informacje dodatkowe: W zestawie: 3x Mesh21XEP, 3x zasilacz, 1x instruckja, 1x kabel Ethernet
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2072 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | System Mesh |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | L2TP |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 5700 Mbps = 861 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) + 2402 Mbps (6 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE: <20dBm (2.4GHz), <23dBm (5GHz), <23dBm (6GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-Personal/PSK |
| Antena: | Wewnętrzna - 7 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Kontrola rodzicielska (Parental Control) |
| Ilość portów LAN: | 3 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Porty wej/wyj: | 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 105 x 105 x 220 |
| Informacje dodatkowe: | W zestawie: 3x Mesh21XEP, 3x zasilacz, 1x instruckja, 1x kabel Ethernet |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.