Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTDAROU0029
Kod producenta: MW6 3pack
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849427561
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Serwer DHCP: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Klient DHCP: Tak
Typ anteny: Wewnętrzne
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
Przewody: LAN (RJ-45)
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE,RoHS
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 867 Mbit/s
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przekierowanie portów: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.3ab,IEEE 802.11r,IEEE 802.11ac,IEEE 802.3,IEEE 802.11a,IEEE 802.11v,IEEE 802.11g
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Przycisk reset: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Firewall: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Przewodowa sieć LAN: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Zabezpieczenie firewall: Forbid UDP flood attack, Forbid TCP flood attack, Forbid flood attack
Głębokość produktu: 100 mm
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Szerokość produktu: 100 mm
Prąd wyjściowy: 1,5 A
Wysokość produktu: 100 mm
Napięcie operacyjne: 12 V
Waga produktu: 410 g
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, PoE
Kolor produktu: Biały
Napięcie wejściowe AC: 100 - 220 V
Certyfikaty: FCC, EAC, IC
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Typ produktu: Router biurkowy
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Obsługuje VPN: IPsec pass through, PPTP pass through, L2TP pass through
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Obsługa PoE: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Liczba dołączonych produktów: 3 szt.
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
4G: Nie
Generacja sieci mobilnej: 4G
Konstrukcja anteny: Wewnętrzne
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Połączenie USB 3G/4G: Nie
3G: Nie
DSL WAN: Nie
Wysokość opakowania: 115 mm
Gniazdo karty SIM: Nie
Głębokość opakowania: 175 mm
Ethernet WAN: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 2,05 kg
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Szerokość opakowania: 357 mm
Port USB: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 439 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | FCC, EAC, IC |
| Obsługuje VPN: | IPsec pass through, PPTP pass through, L2TP pass through |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | CE,RoHS |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 220 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Prąd wyjściowy: | 1,5 A |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny, PoE |
| Szerokość produktu: | 100 mm |
| Głębokość produktu: | 100 mm |
| Waga produktu: | 410 g |
| Wysokość produktu: | 100 mm |
| Zabezpieczenie firewall: | Forbid UDP flood attack, Forbid TCP flood attack, Forbid flood attack |
| Firewall: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.3ab,IEEE 802.11r,IEEE 802.11ac,IEEE 802.3,IEEE 802.11a,IEEE 802.11v,IEEE 802.11g |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Wysokość opakowania: | 115 mm |
| Szerokość opakowania: | 357 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 3 szt. |
| Głębokość opakowania: | 175 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 2,05 kg |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 867 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Klient DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Port USB: | Nie |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci: | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Typ anteny: | Wewnętrzne |
| DSL WAN: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| 4G: | Nie |
| 3G: | Nie |
| Konstrukcja anteny: | Wewnętrzne |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.