Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBCURUBZ6020
Kod producenta: WR3000
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6971690792831
Moc wyjściowa: CE: <20 dBm (2.4 GHz), <23 dBm (5 GHz)
Port PoE: Nie
Tryb pracy: Router / Bramka internetowa
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11ax
Dodatkowe funkcje urządzenia: Mesh
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-PSK/WPA3-SAE
Antena: Zewnętrzna - 4 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 200 x 117 x 35
Informacje dodatkowe: Quick Installation Guide
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 215 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ax |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE: <20 dBm (2.4 GHz), <23 dBm (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK/WPA3-SAE |
| Antena: | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Tryb pracy: | Router / Bramka internetowa |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Mesh |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 200 x 117 x 35 |
| Informacje dodatkowe: | Quick Installation Guide |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.