Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTDAROU0026
Kod producenta: MW5s 3pack
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849428063
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Obsługuje VPN: IPsec pass through, PPTP pass through, L2TP pass through
Rodzaj opakowania: Pudełko
Ilość sztuk: 3
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.
MIMO: Tak
Funkcje anteny: Zintegrowana antena
Typ MIMO: Multi User MIMO
Prąd wejściowy: 0.6 A
Zasilacz sieciowy: Tak
Umieszczenie: Stół
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Port wan: Ethernet (RJ-45)
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Typ anteny: Wewnętrzny
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Transmisja SSID
Przewody: LAN (RJ-45)
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1200 Mbit/s
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 867 Mbit/s
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Przeznaczenie: Stół
5 GHz: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
2,4 GHz: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Obsługa PoE: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 300 Mbit/s
Głębokość produktu: 91 mm
Liczba dołączonych produktów: 3 szt.
Szerokość produktu: 91 mm
Poziom wzmocnienia anteny (max): 3 dBi
Wysokość produktu: 93 mm
Ilość anten: 2
Kolor produktu: Biały
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Certyfikaty: FCC, CE, RoHS, EAC, IC
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a,IEEE 802.11r,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.3u,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.11k,IEEE 802.11v
Przycisk reset: Tak
Zabezpieczenie firewall: UDP flood attack defence, TCP flood attack defence, ICMP flood attack defence
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Prąd wyjściowy: 1 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Diody LED: System,Moc sygnału
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 516 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11r,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.3u,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.11k,IEEE 802.11v |
| Umieszczenie: | Stół |
| Diody LED: | System,Moc sygnału |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przycisk reset: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Prąd wejściowy: | 0.6 A |
| Wysokość produktu: | 93 mm |
| Głębokość produktu: | 91 mm |
| Szerokość produktu: | 91 mm |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Transmisja SSID |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Liczba dołączonych produktów: | 3 szt. |
| Certyfikaty: | FCC, CE, RoHS, EAC, IC |
| Obsługuje VPN: | IPsec pass through, PPTP pass through, L2TP pass through |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 1200 Mbit/s |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| MIMO: | Tak |
| 5 GHz: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 867 Mbit/s |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Port wan: | Ethernet (RJ-45) |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość anten: | 2 |
| Rodzaj kierunku anteny: | Antena dookólna |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 3 dBi |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Funkcje anteny: | Zintegrowana antena |
| Zabezpieczenie firewall: | UDP flood attack defence, TCP flood attack defence, ICMP flood attack defence |
| Przeznaczenie: | Stół |
| Ilość sztuk: | 3 |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.