Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILMEUACC0013
Kod producenta: Halo H27BE(2-pack)
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6957939002541
Kabel Ethernet: Tak
Moc nadawania: 30 dBmW
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): Tak
Dynamiczny adres IP: Tak
Stałe IP: Tak
Liczba dołączonych produktów: 2 szt.
Kontrola rodzicielska: Tak
Ethernet WAN: Tak
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 688 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 2880 Mbit/s
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11r,IEEE 802.11v,IEEE 802.11k
Przycisk reset: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Zasilacz sieciowy: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Typ anteny: Wewnętrzny
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Standardy Wi- Fi: 802.11ac,802.11g,802.11a,802.11n,802.11b,802.11 ax,802.11 be
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Głębokość produktu: 81,3 mm
Szerokość produktu: 128 mm
Wysokość produktu: 83,7 mm
Kolor produktu: Biały
Typ produktu: System siatki
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 613 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Serwer DHCP: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Typ produktu: | System siatki |
| Moc nadawania: | 30 dBmW |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Wysokość produktu: | 83,7 mm |
| Szerokość produktu: | 128 mm |
| Głębokość produktu: | 81,3 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Liczba dołączonych produktów: | 2 szt. |
| Kabel Ethernet: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Stałe IP: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11r,IEEE 802.11v,IEEE 802.11k |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11ac,802.11g,802.11a,802.11n,802.11b,802.11 ax,802.11 be |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 2880 Mbit/s |
| Dynamiczny adres IP: | Tak |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 688 Mbit/s |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.