Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: TABLEVTZA0208
Kod producenta: ZADA0024PL
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 197532684140
Nośniki: eMMC
Rysik: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Czujnik Halla: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Android 13
Moc głośnika: 1 W
Liczba rdzeni procesora: 8
Platforma: Android
Model procesora: Helio G88
Karta graficzna: Mali G52
Producent procesora: MediaTek
Generacja sieci mobilnej: Nieobsługiwany
Bluetooth: Tak
Układ: Ciemnopopielaty
Rozdzielczość przedniej kamery: 8 Mpix
Głębokość produktu: 166,3 mm
Ilość wbudowanych mikrofonów: 1
Szerokość produktu: 255,3 mm
Ilość portów USB 2.0 typu C: 1
Wysokość produktu: 7,15 mm
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Ostrzeżenia: Unikać kontaktu z cieczą.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.
Waga produktu: 465 g
Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia: 2 GHz,1,8 GHz
Odporny na odciski palców: Tak
Materiał obudowy: Metal
Rodzina adaptera graficznego: AMD
Dołączony akumulator: Tak
Kolor produktu: Szary
Efektywne rdzenie: 6
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Jasność: 400 cd/m2
Wydajne rdzenie: 2
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1 TB
Certyfikaty: ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 26 ErP Lot 6 RoHS compliant TÜV Rheinland Low Blue Light
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Lokalizacja pozycji: Tak
Pojemność baterii: 7040 mAh
Przednia kamera: Tak
Funkcja Assisted GPS (A-GPS): Nie
Typ procesora: MediaTek
Rozdzielczość tylnej kamery: 8 Mpix
Typ matrycy: IPS
Ilość wbudowanych głośników: 4
Klasa wydajności energetycznej: F
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Łączność z siecią komórkową: Nie
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Przekątna ekranu: 11"
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Galileo: Tak
Pamięć RAM: 4 GB
GLONASS: Tak
Typ pamięci RAM: LPDDR4x-SDRAM
GPS: Tak
Nazwa koloru: Luna Grey
Pamięć wbudowana: 128 GB
System dźwięku: Dolby Atmos
Typ karty SIM: Nie
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Stopień ochrony IP: IP52
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS,ENERGY STAR
Czujnik zbliżeniowy: Tak
Typ HD: WUXGA
Okres gwarancji: 2 lat(a)
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC: Nie
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
WWAN: Niezainstalowany
Wersja Bluetooth: 5.1
Akcelerometr: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Żyroskop: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 706 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 26 ErP Lot 6 RoHS compliant TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Okres gwarancji: | 2 lat(a) |
| Typ procesora: | Mediatek |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Efektywne rdzenie: | 6 |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia: | 2 GHz,1,8 GHz |
| Model procesora: | Helio G88 |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Producent procesora: | MediaTek |
| Rodzina adaptera graficznego: | AMD |
| Karta graficzna: | Mali G52 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Stopień ochrony IP: | IP52 |
| Kolor produktu: | Szary |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Nazwa koloru: | Luna Grey |
| Waga produktu: | 465 g |
| Szerokość produktu: | 255,3 mm |
| Wysokość produktu: | 7,15 mm |
| Głębokość produktu: | 166,3 mm |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth: | 5.1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Typ karty SIM: | Nie |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| NFC: | Nie |
| Generacja sieci mobilnej: | Nieobsługiwany |
| GLONASS: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| GPS: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS): | Nie |
| Żyroskop: | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Rysik: | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Typ matrycy: | IPS |
| Przekątna ekranu: | 11" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Typ HD: | WUXGA |
| Odporny na odciski palców: | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Moc głośnika: | 1 W |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
| Platforma: | Android |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Nośniki: | eMMC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Ilość portów USB 2.0 typu C: | 1 |
| Pojemność baterii: | 7040 mAh |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS,ENERGY STAR |
| Ostrzeżenia: | Unikać kontaktu z cieczą.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.