Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: TABSA1TZA0481
Kod producenta: SM-X826BZSREUE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806095609492
Rozdzielczość: 2800 x 1752 px
Wtyk słuchawek: Bluetooth / USB-C
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Galileo: Tak
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6E (802.11ax),802.11g,802.11a,802.11b
BeiDou: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
GLONASS: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 3,4 GHz
GPS: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Pamięć wbudowana: 256 GB
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Obsługiwane sieci 4G: 1800 MHz,2600 MHz,1900 MHz,2500 MHz,1500 MHz,800 MHz,2300 MHz,2100 MHz,700 MHz,850 MHz,900 MHz
Liczba rdzeni procesora: 8
Standardy 3G: UMTS
Taktowanie procesora: 2,8 GHz
Standardy 4G: LTE-TDD & LTE-FDD
Bluetooth: Tak
Akcelerometr: Tak
Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: 8 Mpix
Głębokość produktu: 5,6 mm
Żyroskop: Tak
Ostrzeżenia: Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Unikać kontaktu z cieczą.
Szerokość produktu: 285,4 mm
Standard 5G: Sub6 TDD,Sub6 FDD
Wysokość produktu: 185,4 mm
Rysik: Tak
Czas przeglądania (4G): 11 h
Waga produktu: 576 g
Czujnik Halla: Tak
Obsługiwane pasma 5G: 900,700,1800,3700 MHz,2100,3500,2500,800,2300,850,1900,2600
Kolor produktu: Platynowy
Wyjmowana bateria: Nie
Obsługiwane pasma 3G: 850 MHz,1900 MHz,2100 MHz,900 MHz
Pojemność baterii: 10090 mAh
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Tak
Typ matrycy: AMOLED
Platforma: Android
Maksymalna rozdzielczość filmu: 3840 x 2160 px
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 3840x2160@30fps
Przekątna ekranu: 12,4"
Generacja sieci mobilnej: 5G
Pamięć użytkownika: 225 GB
Czytnik linii papilarnych: Tak
Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: Dynamic AMOLED 2X
Tryby nagrywania wideo: 2160p
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 16 h
Wbudowany schowek na rysik: Tak
Czas przegladania (Wi-Fi): 11 h
Dołączony akumulator: Tak
Układ: Ciemnopopielaty
Rozdzielczość przedniej kamery: 8 Mpix
Wi-Fi Direct: Tak
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Typ aparatu tylnego: Podwójny obiektyw
Ekran matowy: Tak
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Przednia kamera: Tak
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1,5 TB
Łączność z siecią komórkową: Tak
Lokalizacja pozycji: Tak
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Funkcja Assisted GPS (A-GPS): Tak
Pamięć RAM: 12 GB
Rozdzielczość tylnej kamery: 13 Mpix
Podświetlenie LED: Tak
Nagrywanie wideo: Tak
Typ HD: WQXGA+
Klasa wydajności energetycznej: G
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4266 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,4 GHz |
| Taktowanie procesora: | 2,8 GHz |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Kolor produktu: | Platynowy |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Wbudowany schowek na rysik: | Tak |
| Wysokość produktu: | 185,4 mm |
| Waga produktu: | 576 g |
| Szerokość produktu: | 285,4 mm |
| Głębokość produktu: | 5,6 mm |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Obsługiwane sieci 4G: | 1800 MHz,2600 MHz,1900 MHz,2500 MHz,1500 MHz,800 MHz,2300 MHz,2100 MHz,700 MHz,850 MHz,900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G: | 850 MHz,1900 MHz,2100 MHz,900 MHz |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Łączność z siecią komórkową: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy 4G: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth: | Tak |
| Standardy 3G: | UMTS |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6E (802.11ax),802.11g,802.11a,802.11b |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi Direct: | Tak |
| Obsługiwane pasma 5G: | 900,700,1800,3700 MHz,2100,3500,2500,800,2300,850,1900,2600 |
| Standard 5G: | Sub6 TDD,Sub6 FDD |
| Galileo: | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS): | Tak |
| BeiDou: | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
| Rysik: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 12,4" |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Rozdzielczość: | 2800 x 1752 px |
| Ekran matowy: | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Dynamic AMOLED 2X |
| Typ HD: | WQXGA+ |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Typ matrycy: | AMOLED |
| Platforma: | Android |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1,5 TB |
| Pamięć użytkownika: | 225 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Wtyk słuchawek: | Bluetooth / USB-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Czas przeglądania (4G): | 11 h |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 16 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi): | 11 h |
| Pojemność baterii: | 10090 mAh |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Tryby nagrywania wideo: | 2160p |
| Nagrywanie wideo: | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: | 8 Mpix |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 3840 x 2160 px |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 3840x2160@30fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix |
| Ostrzeżenia: | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Unikać kontaktu z cieczą. |
| GPS: | Tak |
| Klasa wydajności energetycznej: | G |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.