Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: TABSA1TZA0519
Kod producenta: SM-X620NZSREUE
Stan magazynowy: 7 szt.
Kod EAN: 8806097196891
Klasa wydajności energetycznej: F
Wersja Bluetooth: 5.3
Maksymalne taktowanie procesora: 2,9 GHz
Wtyk słuchawek: USB
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Galileo: Tak
Liczba rdzeni procesora: 8
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): Tak
Model procesora: 1580
BeiDou: Tak
Producent procesora: Samsung
GLONASS: Tak
Bluetooth: Tak
GPS: Tak
Głębokość produktu: 6 mm
Pamięć wbudowana: 128 GB
Szerokość produktu: 300,6 mm
Stopień ochrony IP: IP68
Wysokość produktu: 194,7 mm
Elektryczny kompas: Tak
Waga produktu: 664 g
Akcelerometr: Tak
Kolor produktu: Srebrny
Żyroskop: Tak
Rysik: Tak
Pojemność baterii: 10090 mAh
Czujnik Halla: Tak
Typ procesora: Samsung Exynos
Wyjmowana bateria: Nie
Typ matrycy: TFT
Platforma: Android
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Zasilanie USB: Tak
Przekątna ekranu: 33,3 cm (13.1")
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Czytnik linii papilarnych: Tak
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 21 h
Wymagana moc ładowania (min): 15 W
Układ: Ciemnopopielaty
Wymagana moc ładowania (maks): 45 W
Rozdzielczość przedniej kamery: 12 Mpix
Port ładowania USB typu C: Tak
Ilość portów USB 2.0 typu C: 1
Maksymalna rozdzielczość filmu: 3840 x 2160 px
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 3840x2160@30fps
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Pamięć użytkownika: 106,2 GB
Zasilacz sieciowy: Nie
Wi-Fi Direct: Tak
Przednia kamera: Tak
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Łączność z siecią komórkową: Nie
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 2 TB
Pamięć RAM: 8 GB
Lokalizacja pozycji: Tak
Typ HD: WQXGA+
Funkcja Assisted GPS (A-GPS): Tak
Rozdzielczość: 2880 x 1800 px
Rozdzielczość tylnej kamery: 13 Mpix
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Nagrywanie wideo: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2626 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wymagana moc ładowania (min): | 15 W |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Szerokość produktu: | 300,6 mm |
| Wysokość produktu: | 194,7 mm |
| Głębokość produktu: | 6 mm |
| Waga produktu: | 664 g |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi Direct: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| GPS: | Tak |
| BeiDou: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS): | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): | Tak |
| Galileo: | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Rysik: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 33,3 cm (13.1") |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1800 px |
| Typ HD: | WQXGA+ |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Typ matrycy: | TFT |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks): | 45 W |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Producent procesora: | Samsung |
| Typ procesora: | Samsung Exynos |
| Model procesora: | 1580 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,9 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Platforma: | Android |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 2 TB |
| Pamięć użytkownika: | 106,2 GB |
| Wtyk słuchawek: | USB |
| Ilość portów USB 2.0 typu C: | 1 |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Pojemność baterii: | 10090 mAh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 21 h |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 12 Mpix |
| Nagrywanie wideo: | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 3840x2160@30fps |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Stopień ochrony IP: | IP68 |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.