Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILASUROU0054
Kod producenta: 4G-AX56
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718017869225
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Obsługiwane pasma UMTS: 900,850,1800,2100 MHz
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n
Obsługiwane sieci 4G: 2100 MHz,1800 MHz,2600 MHz,2500 MHz,850 MHz,700 MHz,900 MHz,800 MHz,2300 MHz
Przycisk WPS: Tak
Standardy 3G: UMTS
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo): 54 Mbit/s
Karta gwarancyjna: Tak
Przycisk reset: Tak
Wbudowany wyświetlacz: Nie
Firewall: Tak
SSID na podstawie przypisania VLAN: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Wbudowany serwer FTP: Nie
Obsługa DMZ: Tak
Wyzwalanie portów: Nie
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Funkcjonalność NAT: PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough, PPPoE relay
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: IPSec,SIPS
5G: Nie
Rodzaj zasilania: DC
Kontrola rodzicielska: Tak
Lampka kontrolna: Tak
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Technologia Inteligent mesh: Tak
Diody LED: LAN, Zasilanie, Sieć WAN
Obsługuje VPN: VPN Client L2PT VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Server OVPN VPN Server PPTP
Statystyka bezprzewodowa: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Typ połączenia WAN: RJ-45
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Procesor wbudowany: Nie
Standardy 4G: LTE-FDD
Pojemność pamięci wewnętrznej: 512 MB
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Wielkość pamięci flash: 128 MB
Generacja sieci mobilnej: 4G
4G: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Konstrukcja anteny: Wewnątrzne i zewnętrzne
3G: Tak
Połączenie USB 3G/4G: Tak
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
DSL WAN: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Gniazdo karty SIM: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11g,802.11a
Ethernet WAN: Tak
Ilość anten: 4
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
Port USB: Nie
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Serwer DHCP: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 54 Mbit/s
Waga produktu: 753 g
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 11 Mbit/s
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Materiał obudowy: Plastik
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1201 Mbit/s
Obsługiwane pasma 3G: 2100 MHz,850 MHz,900 MHz,1800 MHz
Kolor produktu: Czarny
Przekierowanie portów: Tak
Typ karty SIM: NanoSIM
Typ produktu: Router biurkowy
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 740 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Funkcjonalność NAT: | PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough, PPPoE relay |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Wbudowany serwer FTP: | Nie |
| Wyzwalanie portów: | Nie |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| SSID na podstawie przypisania VLAN: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11g,802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 1201 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Obsługuje VPN: | VPN Client L2PT VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Server OVPN VPN Server PPTP |
| Wielkość pamięci flash: | 128 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 512 MB |
| Procesor wbudowany: | Nie |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Diody LED: | LAN, Zasilanie, Sieć WAN |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Waga produktu: | 753 g |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 11 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 54 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo): | 54 Mbit/s |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Port USB: | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 5 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość anten: | 4 |
| Konstrukcja anteny: | Wewnątrzne i zewnętrzne |
| Gniazdo karty SIM: | Tak |
| Ethernet WAN: | Tak |
| DSL WAN: | Nie |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Połączenie USB 3G/4G: | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| Standardy 3G: | UMTS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | IPSec,SIPS |
| Statystyka bezprzewodowa: | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| 4G: | Tak |
| Standardy 4G: | LTE-FDD |
| 3G: | Tak |
| Obsługiwane sieci 4G: | 2100 MHz,1800 MHz,2600 MHz,2500 MHz,850 MHz,700 MHz,900 MHz,800 MHz,2300 MHz |
| Typ karty SIM: | NanoSIM |
| Obsługiwane pasma UMTS: | 900,850,1800,2100 MHz |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| 5G: | Nie |
| Obsługiwane pasma 3G: | 2100 MHz,850 MHz,900 MHz,1800 MHz |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.