Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBTPRUBZ46D0
Kod producenta: TL-WR820N V1
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6935364053086
Bezpieczeństwo: WPA/WPA2-Enterprise
Antena: Zewnętrzna - 2 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 114 x 154 x36
Informacje dodatkowe: - Dostęp do Internetu po wykupieniu tej usługi u usługodawcy
Moc wyjściowa: CE: <20 dBm (2,4 GHz), FCC: <30 dBm
Zysk anteny bezprzewodowej: 2 x 5dBi
Tryb pracy: Router / Bramka internetowa
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M RJ-45 WAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IPv6
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 2
Dodatkowe funkcje urządzenia: Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 66 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE: <20 dBm (2,4 GHz), FCC: <30 dBm |
| Bezpieczeństwo: | WPA/WPA2-Enterprise |
| Antena: | Zewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 2 x 5dBi |
| Tryb pracy: | Router / Bramka internetowa |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M RJ-45 WAN |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 114 x 154 x36 |
| Informacje dodatkowe: | - Dostęp do Internetu po wykupieniu tej usługi u usługodawcy |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.