Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILTPLROU0113
Kod producenta: ER7212PC
Stan magazynowy: 25 szt.
Kod EAN: 4897098688717
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Obsługa sieci VLAN: Tak
Taktowanie procesora: 1200 MHz
Trasa statyczna: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Funkcjonalność NAT: Multi-Net NAT; Virtual Server; NAT-DMZ; FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG; UPnP;
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Procesor wbudowany: Tak
Głębokość produktu: 131 mm
Pojemność pamięci wewnętrznej: 1 GB
Szerokość produktu: 226 mm
Wielkość pamięci flash: 4096 MB
Wysokość produktu: 35 mm
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Materiał obudowy: Metal
DSL WAN: Nie
Kolor produktu: Czarny
Gniazdo karty SIM: Nie
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Ethernet WAN: Tak
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
Przekierowanie portów: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3ab,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3u,IEEE 802.3,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Przycisk reset: Tak
Filtrowanie URL: Tak
Prąd wyjściowy: 2,43 A
Napięcie operacyjne: 53.5 V
Diody LED: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Typ pamięci RAM: DDR3
Wysokość opakowania: 73 mm
Głębokość opakowania: 374 mm
Ostrzeżenia: Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Waga wraz z opakowaniem: 1,92 kg
SFP WAN: Tak
Szerokość opakowania: 227 mm
Liczba portów SFP Combo: 2
Podręcznik użytkownika: Tak
Protokoły Fibre Channel: TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, NTP, HTTP, HTTPS, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, SNMP
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Ilość portów Fast Ethernet (PoE): 8
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Obsługa PoE: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 45 °C
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 10
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 953 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | CE, FCC, RoHS |
| Funkcjonalność NAT: | Multi-Net NAT; Virtual Server; NAT-DMZ; FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG; UPnP; |
| Protokoły Fibre Channel: | TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, NTP, HTTP, HTTPS, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, SNMP |
| Typ pamięci RAM: | DDR3 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 1 GB |
| Taktowanie procesora: | 1200 MHz |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Wielkość pamięci flash: | 4096 MB |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Diody LED: | Tak |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Prąd wyjściowy: | 2,43 A |
| Napięcie operacyjne: | 53.5 V |
| Wysokość produktu: | 35 mm |
| Szerokość produktu: | 226 mm |
| Głębokość produktu: | 131 mm |
| Filtrowanie URL: | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.3ab,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3u,IEEE 802.3,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: | Gigabit Ethernet |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Trasa statyczna: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 374 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,92 kg |
| Wysokość opakowania: | 73 mm |
| Szerokość opakowania: | 227 mm |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE): | 8 |
| Liczba portów SFP Combo: | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 10 |
| SFP WAN: | Tak |
| DSL WAN: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Ostrzeżenia: | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.