Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: SBTPRUBZ52H0
Kod producenta: Archer C50 V6
Stan magazynowy: 14 szt.
Kod EAN: 6935364081065
Zysk anteny bezprzewodowej: 5 dBi
Tryb pracy: Router / Bramka internetowa
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M RJ-45 WAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IPv4
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 4
Dodatkowe funkcje urządzenia: Kontrola dostępu
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Antena: Zewnętrzna - 4 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 144 x 230 x 35
Informacje dodatkowe: External Power Supply: 9VDC/0.85A
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 137 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv4 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Antena: | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 5 dBi |
| Tryb pracy: | Router / Bramka internetowa |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Kontrola dostępu |
| Ilość portów LAN: | 4 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M RJ-45 WAN |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 144 x 230 x 35 |
| Informacje dodatkowe: | External Power Supply: 9VDC/0.85A |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.