Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTDAROU0114
Kod producenta: T10
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849424959
Realna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Szerokość pasma: 2,4 GHz
Ilość anten: 2
Przycisk WPS: Tak
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK,WPA2-PSK
Diody LED: Tak
Ilość sztuk: 1
Model: Wzmacniacz sieciowy
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 300 Mbit/s
Certyfikaty zgodności: CE,Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Typ anteny: Zewnętrzny
Standardy Wi- Fi: 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wi-Fi: Tak
Głębokość produktu: 32 mm
Szerokość produktu: 72 mm
Wysokość produktu: 161 mm
Kolor produktu: Biały
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 52 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Szerokość pasma: | 2,4 GHz |
| Wi-Fi: | Tak |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: | 300 Mbit/s |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Model: | Wzmacniacz sieciowy |
| Realna szybkość przesyłania danych: | 300 Mbit/s |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Certyfikaty zgodności: | CE,Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przycisk reset: | Tak |
| Diody LED: | Tak |
| Głębokość produktu: | 32 mm |
| Szerokość produktu: | 72 mm |
| Wysokość produktu: | 161 mm |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA-PSK,WPA2-PSK |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość anten: | 2 |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.