Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTDAROU0054
Kod producenta: O1
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849429473
Pobór mocy (max): 2,6 W
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
5 GHz: Nie
2,4 GHz: Tak
Obsługa PoE: Tak
Serwer DHCP: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK
Napięcie operacyjne: 9 - 12 V
Diody LED: LAN,PoE,WLAN
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Przewody: LAN (RJ-45)
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): -30 - 55 °C
Przeznaczenie: Ściana
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Głębokość produktu: 67,5 mm
Szerokość produktu: 80 mm
Wysokość produktu: 190,3 mm
Kolor produktu: Biały
Certyfikaty: FCC/CE/RoHS
Ostrzeżenia: Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Funkcje anteny: Zintegrowana antena
Szerokość pasma: 2,4 GHz
Umieszczenie: Ściana
Adapter PoE w zestawie: Tak
Maksymalne zużycie mocy: 2,6 W
Wewnętrzny: Nie
Stopień ochrony IP: IP64
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 102 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | FCC/CE/RoHS |
| 5 GHz: | Nie |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Szerokość pasma: | 2,4 GHz |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 300 Mbit/s |
| Diody LED: | LAN,PoE,WLAN |
| Umieszczenie: | Ściana |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przycisk reset: | Tak |
| Wewnętrzny: | Nie |
| Stopień ochrony IP: | IP64 |
| Maksymalne zużycie mocy: | 2,6 W |
| Napięcie operacyjne: | 9 - 12 V |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Szerokość produktu: | 80 mm |
| Wysokość produktu: | 190,3 mm |
| Głębokość produktu: | 67,5 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -30 - 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Adapter PoE w zestawie: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Funkcje anteny: | Zintegrowana antena |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Pobór mocy (max): | 2,6 W |
| Ostrzeżenia: | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.