Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: SBT8RUBZ4080
Kod producenta: N301
Stan magazynowy: 100 szt.
Kod EAN: 6932849406894
Port PoE: Nie
Tryb pracy: Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz)
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45)
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów LAN: 3
Dodatkowe funkcje urządzenia: Filtrowanie adresów IP
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz
Bezpieczeństwo: WPS (Wi-Fi Protected Setup)
Strona o towarze: http://www.tendacn.com/pl/product/N301.html
Wymiary [G x S x W] (mm): 127.4 x 90.5 x 26
Stan magazynu Wrocław: 3.00
Producent: Tenda
Opis ogólny: Router Tenda N301 Wireless-N 300Mbps 1xWAN 3xLAN
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Serwer DHCP: Dynamiczne IP, PPPOE, Statyczne IP, L2TP, PPTP
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Routery bezprzewodowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 39.98
Cechy: 802.11b/g/n;100Mb LAN
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 61 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cechy: | 802.11b/g/n;100Mb LAN |
| Producent: | Tenda |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Odpinana antena: | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45) |
| Opis ogólny: | Router Tenda N301 Wireless-N 300Mbps 1xWAN 3xLAN |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Ilość portów LAN: | 3 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Tryb pracy: | Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Port PoE: | Nie |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Filtrowanie adresów IP |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 127.4 x 90.5 x 26 |
| Informacje dodatkowe: | Serwer DHCP: Dynamiczne IP, PPPOE, Statyczne IP, L2TP, PPTP |
| Strona o towarze: | http://www.tendacn.com/pl/product/N301.html |
| Producent: | Tenda |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 3.00 |
| Cena netto: | 39.98 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Router Tenda N301 Wireless-N 300Mbps 1xWAN 3xLAN |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Filtrowanie adresów IP |
| Ilość portów LAN: | 3 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 127.4 x 90.5 x 26 |
| Informacje dodatkowe: | Serwer DHCP: Dynamiczne IP, PPPOE, Statyczne IP, L2TP, PPTP |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Strona o towarze: | http://www.tendacn.com/pl/product/N301.html |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.