Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILCUDROU0034
Kod producenta: M3600(2-Pack)
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 6971690793654
Przycisk reset: Tak
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Diody LED: Status, System
MIMO: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Prąd wyjściowy adaptera AC: 1 A
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 12 V
Certyfikaty zgodności: CE,Federalna Komisja Łączności (FCC)
Zasilacz sieciowy: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Typ anteny: Wewnętrzny
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Liczba rdzeni procesora: 4
Taktowanie procesora: 2 GHz
Kabel Ethernet: Tak
Szerokość produktu: 110 mm
BeamForming: Tak
Wysokość produktu: 154,5 mm
Liczba dołączonych produktów: 2 szt.
Kolor produktu: Biały
Technologia Inteligent mesh: Tak
Typ produktu: System siatki
Procesor wbudowany: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 512 MB
Wielkość pamięci flash: 128 MB
Ethernet WAN: Tak
Ilość anten: 4
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 688 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 2882 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 2882 Mbit/s
Przycisk WPS: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 588 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| BeamForming: | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Wielkość pamięci flash: | 128 MB |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 512 MB |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| MIMO: | Tak |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Typ produktu: | System siatki |
| Ilość anten: | 4 |
| Diody LED: | Status, System |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Przycisk reset: | Tak |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 1 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 12 V |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Wysokość produktu: | 154,5 mm |
| Szerokość produktu: | 110 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 2 szt. |
| Kabel Ethernet: | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 688 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 2882 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 2882 Mbit/s |
| Certyfikaty zgodności: | CE,Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.