Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTDAROU0037
Kod producenta: AC6
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849427349
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Port USB: Nie
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Technologia okablowania: 10/100Base-T(X)
Serwer DHCP: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Klient DHCP: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,10 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 867 Mbit/s
Głębokość produktu: 141,5 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 300 Mbit/s
Szerokość produktu: 220 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 867 Mbit/s
Wysokość produktu: 49 mm
Typ interfejsu Ethernet LAN: Fast Ethernet
Kolor produktu: Biały
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3u,IEEE 802.3
Typ produktu: Router biurkowy
Firewall: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA-PSK,WPS,WPA2,WPA2-PSK
Prąd wyjściowy: 1 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Diody LED: LAN, Sieć WAN, WPS
Obsługuje VPN: IPsec pass through PPTP pass through L2TP pass through PPTP server PPTP client L2TP client
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Ostrzeżenia: Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.
Generacja sieci mobilnej: 4G
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5 dBi
Zasilacz sieciowy: Tak
4G: Nie
3G: Nie
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
DSL WAN: Nie
Typ anteny: Zewnętrzny
Gniazdo karty SIM: Nie
Przewody: LAN (RJ-45)
Ethernet WAN: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ilość anten: 4
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 111 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Technologia okablowania: | 10/100Base-T(X) |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Fast Ethernet |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.3u,IEEE 802.3 |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 867 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 300 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 867 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Port USB: | Nie |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci: | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Obsługuje VPN: | IPsec pass through PPTP pass through L2TP pass through PPTP server PPTP client L2TP client |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Diody LED: | LAN, Sieć WAN, WPS |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Szerokość produktu: | 220 mm |
| Wysokość produktu: | 49 mm |
| Głębokość produktu: | 141,5 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA-PSK,WPS,WPA2,WPA2-PSK |
| Firewall: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5 dBi |
| Ilość anten: | 4 |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| 4G: | Nie |
| 3G: | Nie |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Ostrzeżenia: | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.