Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KILASUROU0095
Kod producenta: RT-BE82U
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 4711387627655
Dostęp do harmonogramu: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Przycisk reset: Tak
Wyzwalanie portów: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Firewall: Tak
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 3
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s,2500 Mbit/s
Dostęp dla gości: Tak
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 3
Głębokość produktu: 147 mm
Obsługa DMZ: Tak
Serwer VPN: Y
Szerokość produktu: 238 mm
Raport zdarzeń systemowych: Tak
Wielkość tabeli adresów: 64 wejścia
Wysokość produktu: 97 mm
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Funkcjonalność NAT: NAT Passthrough : PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Pass-Through, PPPoE relay
Waga produktu: 502 g
Filtrowanie: Tak
Kontrola rodzicielska: Tak
Kolor produktu: Czarny
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA3-Personal,SSH,SSID,WPA,WPA2-Enterprise,WPA2,WPS
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Bezpieczeństwo: Y
Prąd wyjściowy: 3 A
Typ produktu: Router biurkowy
Napięcie operacyjne: 12 V
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Rodzaj zasilania: DC
Technologia Inteligent mesh: Tak
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Statystyka bezprzewodowa: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Typ połączenia WAN: RJ-45
Diody LED: LAN
Procesor wbudowany: Tak
Obsługuje VPN: Instant Guard VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard
Pojemność pamięci wewnętrznej: 1 GB
Rodzaj opakowania: Pudełko
Wielkość pamięci flash: 256 MB
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
MIMO: Tak
Połączenie USB 3G/4G: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
DSL WAN: Nie
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
Gniazdo karty SIM: Nie
Ethernet WAN: Tak
Wysokość opakowania: 111 mm
Ilość anten: 4
Głębokość opakowania: 195 mm
Port USB: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 1,13 kg
Serwer DHCP: Tak
Szerokość opakowania: 288 mm
Obsługiwane protokoły sieciowe: PPPoE, PPTP, L2TP, Automatic IP, Static IP
Przewody: LAN (RJ-45),DC
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 688 Mbit/s
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 5764 Mbit/s
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n)
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 6500 Mbit/s
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Przekierowanie portów: Tak
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android,iOS
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Typ interfejsu Ethernet LAN: 2.5 Gigabit Ethernet
Modulacja: 4096-QAM,OFDMA
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Przycisk WPS: Tak
Karta gwarancyjna: Tak
Liczba rdzeni procesora: 4
Dołączona antena: Tak
Taktowanie procesora: 2000 MHz
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1056 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Funkcjonalność NAT: | NAT Passthrough : PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Pass-Through, PPPoE relay |
| Obsługuje VPN: | Instant Guard VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard |
| Taktowanie procesora: | 2000 MHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Wielkość pamięci flash: | 256 MB |
| Bezpieczeństwo: | Y |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 1 GB |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Diody LED: | LAN |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Prąd wyjściowy: | 3 A |
| Głębokość produktu: | 147 mm |
| Szerokość produktu: | 238 mm |
| Waga produktu: | 502 g |
| Wysokość produktu: | 97 mm |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Filtrowanie: | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA3-Personal,SSH,SSID,WPA,WPA2-Enterprise,WPA2,WPS |
| Firewall: | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Wielkość tabeli adresów: | 64 wejścia |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Dostęp do harmonogramu: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s,2500 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz): | 3 |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): | 3 |
| Serwer VPN: | Y |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: | Android,iOS |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,13 kg |
| Szerokość opakowania: | 288 mm |
| Głębokość opakowania: | 195 mm |
| Wysokość opakowania: | 111 mm |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45),DC |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Dołączona antena: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Modulacja: | 4096-QAM,OFDMA |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 6500 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 5764 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 688 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | PPPoE, PPTP, L2TP, Automatic IP, Static IP |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Port USB: | Tak |
| Ilość anten: | 4 |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Ethernet WAN: | Tak |
| DSL WAN: | Nie |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G: | Tak |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.