Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILRUIROU0032
Kod producenta: RG-EG105G-V3
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6976915000814
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet
Pobór mocy: 12 W
Ilość portów Ethernet WAN: 2
Ethernet WAN: Tak
Pamięć Flash: 0,032 GB
Pamięć RAM: 0,128 GB
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Liczba rdzeni procesora: 2
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T
Głębokość produktu: 108,5 mm
Szerokość produktu: 206,5 mm
Wysokość produktu: 28 mm
Waga produktu: 406 g
Kolor produktu: Czarny
Certyfikaty: CE, RoHS
Liczba użytkowników: 100 użyt.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 657 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Liczba rdzeni procesora: | 2 |
| Pamięć Flash: | 0,032 GB |
| Pamięć RAM: | 0,128 GB |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pobór mocy: | 12 W |
| Waga produktu: | 406 g |
| Wysokość produktu: | 28 mm |
| Głębokość produktu: | 108,5 mm |
| Szerokość produktu: | 206,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Liczba użytkowników: | 100 użyt. |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: | Gigabit Ethernet |
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Ilość portów Ethernet WAN: | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.