Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTDAROU0051
Kod producenta: W15E
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849429268
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Generacja sieci mobilnej: 4G
3G: Nie
Typ anteny: Zewnętrzny
Ostrzeżenia: Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Standardy Wi- Fi: 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej: 16 MB
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
Minimalna ilość pamięci RAM: 128 MB
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Pobór mocy: 12 W
Przewodowa sieć LAN: Tak
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Głębokość produktu: 225 mm
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Szerokość produktu: 130 mm
Zakres częstotliwości: 900 Mhz
Wysokość produktu: 30 mm
Typ połączenia WAN: RJ-45
Kolor produktu: Czarny
4G: Nie
Typ produktu: Router biurkowy
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Połączenie USB 3G/4G: Nie
DSL WAN: Tak
Gniazdo karty SIM: Nie
Ethernet WAN: Tak
Port USB: Nie
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 867 Mbit/s
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Prąd wyjściowy: 1 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Obsługuje VPN: PPTP, L2TP, IPSEC
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 169 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Obsługuje VPN: | PPTP, L2TP, IPSEC |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Pobór mocy: | 12 W |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Wysokość produktu: | 30 mm |
| Głębokość produktu: | 225 mm |
| Szerokość produktu: | 130 mm |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Minimalna ilość pamięci RAM: | 128 MB |
| Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej: | 16 MB |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 867 Mbit/s |
| Zakres częstotliwości: | 900 Mhz |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 5 |
| Port USB: | Nie |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| DSL WAN: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| 3G: | Nie |
| 4G: | Nie |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Ostrzeżenia: | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.