Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILMEUROU0013
Kod producenta: MR30G
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 6957939000615
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1167 Mbit/s
Kolor produktu: Czarny
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Typ produktu: Router biurkowy
Przycisk WPS: Tak
Przycisk reset: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Firewall: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Zabezpieczenie firewall: SPI Firewall, IP/MAC Address Binding
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK,WPA-PSK
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Diody LED: Status
Czułość odbiorcy: 11g 6Mbps: -96dBm 11g 54Mbps: -78dBm 11n HT40 MCS7: -74dBm 11n HT20 MCS7: -71dBm 11a 6Mbps: -97dBm 11a 54Mbps: -79dBm 11ac VHT20 MCS8: -74dBm 11ac VHT40 MCS9: -70dBm 11ac VHT80 MCS9: -65dBm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
MIMO: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Dołączona antena: Tak
Generacja sieci mobilnej: 5G
Adapter zewnętrznego zasilania: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Funkcjonalność NAT: Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Kontrola rodzicielska: Tak
Typ anteny: Zewnętrzny
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5 dBi
Przewody: LAN (RJ-45)
Technologia Inteligent mesh: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Typ połączenia WAN: RJ-45
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
DSL WAN: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Gniazdo karty SIM: Nie
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Ethernet WAN: Tak
Ilość anten: 4
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Port USB: Nie
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Serwer DHCP: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Obsługiwane protokoły sieciowe: PPPoE/L2TP/PPTP
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Klient DHCP: Tak
Głębokość produktu: 125,9 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
Szerokość produktu: 159,7 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
Wysokość produktu: 37,1 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 113 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Funkcjonalność NAT: | Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ |
| Czułość odbiorcy: | 11g 6Mbps: -96dBm 11g 54Mbps: -78dBm 11n HT40 MCS7: -74dBm 11n HT20 MCS7: -71dBm 11a 6Mbps: -97dBm 11a 54Mbps: -79dBm 11ac VHT20 MCS8: -74dBm 11ac VHT40 MCS9: -70dBm 11ac VHT80 MCS9: -65dBm |
| Diody LED: | Status |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Adapter zewnętrznego zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 37,1 mm |
| Szerokość produktu: | 159,7 mm |
| Głębokość produktu: | 125,9 mm |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2-PSK,WPA-PSK |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI Firewall, IP/MAC Address Binding |
| Przycisk WPS: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Dołączona antena: | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 1167 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | PPPoE/L2TP/PPTP |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Port USB: | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5 dBi |
| Ilość anten: | 4 |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| DSL WAN: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.