Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILMEUROU0019
Kod producenta: MR25BE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6957939002589
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Wyzwalanie portów: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be)
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 1
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 1
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Serwer VPN: OpenVPN/PPTP/L2TP/ WireGuard VPN Server and Clients
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Typ połączenia WAN: RJ-45
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Przewodowa sieć LAN: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,10 Mbit/s,1000 Mbit/s
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Głębokość produktu: 117,5 mm
DSL WAN: Nie
Szerokość produktu: 167 mm
Gniazdo karty SIM: Nie
Wysokość produktu: 41,5 mm
Ethernet WAN: Tak
Kolor produktu: Czarny
Ilość anten: 4
Typ produktu: Router biurkowy
Port USB: Nie
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 688 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 2880 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 3600 Mbit/s
Przekierowanie portów: Tak
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Przycisk WPS: Tak
Przycisk reset: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Firewall: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Zabezpieczenie firewall: SPI Firewall
Rodzaj zasilania: DC
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 215 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Szerokość produktu: | 167 mm |
| Wysokość produktu: | 41,5 mm |
| Głębokość produktu: | 117,5 mm |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI Firewall |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,10 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz): | 1 |
| Serwer VPN: | OpenVPN/PPTP/L2TP/ WireGuard VPN Server and Clients |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 3600 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 2880 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 688 Mbit/s |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Port USB: | Nie |
| Rodzaj kierunku anteny: | Antena dookólna |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Ilość anten: | 4 |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.