Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILRUIROU0027
Kod producenta: RG-EG209GS
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6971693272385
Ilość slotów Modułu SFP: 1
Ilość portów Gigabit Ethernet: 8
SFP WAN: Tak
Podpora kontroli przepływu: Tak
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet
Pobór mocy: 18 W
Pojemność pamięci wewnętrznej: 256 MB
Wielkość pamięci flash: 32 MB
Połączenie USB 3G/4G: Nie
DSL WAN: Nie
Gniazdo karty SIM: Nie
Ethernet WAN: Tak
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Wysokość opakowania: 64 mm
Głębokość opakowania: 289 mm
Szerokość opakowania: 305 mm
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 9
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Głębokość produktu: 108 mm
Szerokość produktu: 202 mm
Wysokość produktu: 28 mm
Waga produktu: 500 g
Kolor produktu: Szary
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów WAN/Ethernet LAN: 3
Liczba użytkowników: 200 użyt.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 780 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wielkość pamięci flash: | 32 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 256 MB |
| Kolor produktu: | Szary |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Pobór mocy: | 18 W |
| Waga produktu: | 500 g |
| Szerokość produktu: | 202 mm |
| Wysokość produktu: | 28 mm |
| Głębokość produktu: | 108 mm |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Podpora kontroli przepływu: | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: | Gigabit Ethernet |
| Liczba użytkowników: | 200 użyt. |
| Głębokość opakowania: | 289 mm |
| Szerokość opakowania: | 305 mm |
| Wysokość opakowania: | 64 mm |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 9 |
| Ilość slotów Modułu SFP: | 1 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Ilość portów WAN/Ethernet LAN: | 3 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet: | 8 |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| SFP WAN: | Tak |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.