Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTOTROU0027
Kod producenta: N300RH
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6952887401149
Ethernet WAN: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Ilość anten: 2
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
Port USB: Nie
Gniazdko wyjścia DC: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
Technologia okablowania: 10/100Base-T(X)
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 54 Mbit/s
Przewodowa sieć LAN: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 300 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,10 Mbit/s
Przekierowanie portów: Tak
Głębokość produktu: 106 mm
Typ interfejsu Ethernet LAN: Fast Ethernet
Szerokość produktu: 180 mm
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n
Wysokość produktu: 24,5 mm
Kolor produktu: Biały
Przycisk WPS: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Firewall: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Filtrowanie adresów IP: Tak
Filtrowanie URL: Tak
Filtrowanie: Tak
Prąd wyjściowy: 1 A
Rodzaj zasilania: DC
Diody LED: LAN, Zasilanie, Sieć WAN
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Częstotliwość Wi-Fi: Jedna częstotliwości (2,4 GHz)
WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo): 11 Mbit/s
Generacja sieci mobilnej: 4G
Filtrowanie adresów MAC: Tak
3G: Nie
Poziom wzmocnienia anteny (max): 8 dBi
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Zdjemowalna antena (anteny): Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
4G: Nie
Typ anteny: Zewnętrzny
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Przewody: LAN (RJ-45)
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
DSL WAN: Nie
Gniazdo karty SIM: Nie
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 160 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Diody LED: | LAN, Zasilanie, Sieć WAN |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Kolor produktu: | Biały |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Szerokość produktu: | 180 mm |
| Głębokość produktu: | 106 mm |
| Wysokość produktu: | 24,5 mm |
| Firewall: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Filtrowanie adresów IP: | Tak |
| Filtrowanie URL: | Tak |
| Filtrowanie: | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100Base-T(X) |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 54 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo): | 11 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 300 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci: | Nie |
| Port USB: | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 5 |
| Zdjemowalna antena (anteny): | Tak |
| Ilość anten: | 2 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 8 dBi |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| DSL WAN: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| 3G: | Nie |
| 4G: | Nie |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.