Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBASRUBZ6030
Kod producenta: RT-AX58U
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718017331364
Tryb pracy: Bridge / Most
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: USB 3.0
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IPv6
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów USB: 1 szt.
Ilość portów LAN: 4
Dodatkowe funkcje urządzenia: DMZ (Demilitarized Zone)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPS (Wi-Fi Protected Setup)
Antena: Zewnętrzna - 4 szt.
Strona o towarze: https://www.asus.com/Networking/RT-AX58U/specifications/
Wymiary [G x S x W] (mm): 129 x 224 x 160
Waga (kg): 0.538
Stan magazynu Wrocław: 10.00
Producent: ASUS
Opis ogólny: Router Asus RT-AX58U Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN 1xUSB3.0
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: - 802.11ax (5GHz) : up to 2402 Mbps
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Routery bezprzewodowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 751.43
Cechy: AX3000;1Gb LAN
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 742 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Informacje dodatkowe: | - 802.11ax (5GHz) : up to 2402 Mbps |
| Waga (kg): | 0.538 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 129 x 224 x 160 |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Antena: | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Tryb pracy: | Bridge / Most |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | DMZ (Demilitarized Zone) |
| Ilość portów LAN: | 4 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Ilość portów USB: | 1 szt. |
| Porty wej/wyj: | USB 3.0 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.