Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: PRININB14930
Kod producenta: BX8071514900F
Stan magazynowy: 15 szt.
Kod EAN: 5032037279208
Pamięć Cache L2: 32 MB
Obsługa instrukcji 64-bit: Tak
Maksymalny pobór mocy (TDP): 65.0 W
Liczba obsługiwanych wątków: 32
Częstotliwość taktowania CPU: 2000 MHz
Gniazdo procesora: Socket 1700
Typ procesora: Intel Core i9
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Brak
Opakowanie: BOX
Informacje dodatkowe: Maksymalna moc turbo: 219 W
Pamięć Cache: 36 MB
Gwarancja producenta: 36
Liczba rdzeni procesora: 24
Obsługa Hyper Threading: Tak
Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): 5800 MHz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2930 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ procesora: | Intel Core i9 |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 2000 MHz |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 5800 MHz |
| Pamięć Cache L2: | 32 MB |
| Pamięć Cache: | 36 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 24 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 32 |
| Obsługa Hyper Threading: | Tak |
| Obsługa instrukcji 64-bit: | Tak |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Brak |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 65.0 W |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Maksymalna moc turbo: 219 W |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.